...اینجا زیر باران

آنچه هرگز شرح نتوان کرد یعنی حال من...

شایدم تناقضی با دین نداره ! نمیدونم -_-

بسم الله مهربون :)


اعتراف میکنم که دلم برای اینجوری قشنگ و تمیز درس خوندن کلی تنگ شده بود *_* هرچی بیشتر میخونم ، برای بیشتر فهمیدن حریص تر میشم . 

چقدر جالبه نورو آناتومی . سخته برای من ولی واقعا جالبه . تازه امروز علاوه بر اینکه دختر خوبی بودم کلی درس خوندم ، کنجکاو شدم رفتم چندتا مطلب اضافی هم خوندم دی: 

 به هر حال نمیدونم مرا چه شده ولی توی ذهنم مدام دارم هدف های بزرگ و بزرگ تری برای زندگی و آینده م انتخاب میکنم و حتی از شوق رسیدن بهشون قلبم میتپه *_* واقعا دلم یه پرواز موفق و یه آینده ی روشن میخواد !


++ بازم من دغدغه ی مسائل زندگی با دین رو پیدا کردم :|| خیلی هم بده وقتی یه سوال توی ذهنم پیش میاد و جوابشو پیدا نمیکنم ، قانع نمیشم . انگار پرونده ش توی ذهنم باز میمونه و هی اذیتم میکنه . امروز استاد که تدریس میکرد ، همزمان درمورد همجنس گرایی هم توضیح داد که بعضی آدما این قسمت مغزشون ( درس امروز رو نخوندم ، اسمش رو نمیدونم فعلا!) خوب شکل نمیگیره و مشکل از این قسمته که باعث میشه همچین احساس هایی داشته باشن ، اما یه عده هم تحت تاثیر محیط و تغییرات سیناپس ها و اینا دچار مشکل میشن . دسته ی دوم که هیچی ، کاملا واضحه مریض محسوب میشن و باید درمان شن . اما اگه گفته ی استاد درست باشه و دسته ی اول به خاطر ساختار مغز و خلقتشون اینجوری باشن ، تناقض نداره با حرف خود خدا و احادیث ؟ :|| باز ذهن من درگیر شد :| خدایا :| کلی سوال توی ذهنم هست از صبح تا حالا !


+ الهی که بخواین و بشه :)


۳ نظر ۵ موافق ۰ مخالف
آسـوکـآ آآ
۲۲ مهر ۲۰:۲۱
این مسئله واسه منم سواله...

پاسخ :

ذهن منم خیلی درگیرشه !
پشمآلِ پشمآلو
۲۲ مهر ۲۰:۳۸
تناقضی نداره ک بنظرم .. مثن اگه ظاهرش مرده ولی باطنش دختر و واقعا مشکل داره ظاهرشم دختر میکنه میشه همونی ک باس باشه
اصن اگه تناقض داش تو کشور قانونی تغییر جنسیت نمدادن بنظرم

پاسخ :

نه نه این موضوعی که من میگم با اینی که شما گفتی فرق میکنه . 
من منظورم هم جنس گراییه نه ترنس یا هرچیز دیگه ای :) ترنس بودن رو الان جامعه ی ایران پذیرفته ولی هم جنس گرایی رو نه . گناه و فساد و اینا محسوب میشه :)
بهار
۲۲ مهر ۲۳:۰۵
مگه تو دین چی گفته راجع به این موضوع که میگی تناقض داره؟

پاسخ :

مثلا یه سخن از امام علی (ع) هست که :فلسفه تحریم مردان بر مردان و زنان بر زنان این است که این امر بر خلاف طبیعتی است که خداوند برای زن و مرد قرار داده و به خاطر این است که اگر مردان و زنان همجنس گرا شوند، نسل بشر قطع می‌گردد، و تدبیر زندگی اجتماعی به فساد می‌گراید، و دنیا به ویرانی می‌کشد . 
خب وقتی این حکمشه ، پس چرا توی خلقت بعضی آدما هست ؟! این عجیب نیست ؟! 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
درباره من
خداوند برای هرکس همون قدر وجود داره که او به خداوند ایمان داره، این یک رابطه‌ی دو طرفه است :)

مصطفی_مستور
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان